ערכה ללימוד עצמי- עריכה לשונית

אם אתם משתתפים בקורס של עריכה לשונית; אם אתם מתכוונים ללמוד עריכה לשונית; אם אתם סיימתם זה עתה קורס של עריכה לשונית, אך אינכם מוצאים את מקומכם בשוק העבודה; אם התחום הזה מעניין אתכם ומאתגר; אם אתם מעוניינים ללמוד דברים חדשים ורלוונטיים בנושא עריכה לשונית, או אם אתם מעוניינים לכתוב כתב-יד ללא שגיאות לשוניות ולשלוח אותו להוצאת ספרים גדולה – הגעתם למקום הנכון.

ברצוני להציע לכם ערכה ללימוד עצמי שמכילה סדרה של חוברות ותקליטורים, טיפים והמלצות שישנו את עולמכם ויגשימו את מטרתכם: להיות עורכים לשוניים מוצלחים; לעבוד בתפקיד עורך לשוני בהוצאת ספרים גדולה; להקים עסק עצמאי של עריכה לשונית, או ללמוד כללים לשוניים שיעזרו לכם לנסח טוב יותר את הטקסט שקיבלתם או שכתבתם רק לאחרונה.

וכך במחיר סמלי וחד-פעמי תוכלו לרכוש ערכת לימוד שכוללת את המוצרים האלה:

שלוש חוברות:

(1) חוברת של שישים עמודים שבהם כללים חשובים של עריכה לשונית, טיפים והמלצות לעריכה נכונה, וידע רב, מעשי ושימושי שיעזור לכם להיות עורכים לשוניים מוצלחים, סופרים טובים או כותבים איכותיים שרוצים להגיש ולפרסם טקסט ספרותי, אקדמי או אחר.

(2) חוברת של עשרה עמודים שבהם מידע רב ומפורט איך להתקבל למשרת עורך לשוני בהוצאת ספרים גדולה ומוכרת וכיצד להוציא לאור לבד או בהוצאה גדולה ספר שכתבתם.

(3) חוברת של עשרים עמודים שבהם גישות עריכה מגוונות + דוגמאות ודפי עבודה.

שלושה תקליטורים:

(1) איך להקים עסק עצמאי בתחום העריכה הלשונית או הכתיבה – מבוא, הכנת הקרקע להקמת עסק, תכנון ואסטרטגיה, שיווק ועוד (כמו כן יינתנו דוגמאות של עסקים אחרים).

(2) איך לעבור בהצלחה ריאיון עבודה – כתיבת קורות חיים (בעיקר בתחומי העריכה והכתיבה, השיווק והמכירה), דרכים יעילות לקבל הזמנה לריאיון, כיצד להתכונן לריאיון עבודה ועוד.

(3) העצמה אישית – איך לשפר מיומנויות אישיות שיניעו אתכם לפעול ושיעזרו לכם להגשים את חלומכם.

*בונוס מיוחד
תקליטור שעוסק בכתיבת רומן ועריכתו: רעיונות לכתיבה, טיפים והמלצות, דיון בעניין ספרי רבי-המכר ובסוגיה אם ניתן לכתוב ספר רב-מכר.

בהחלט ערכה מצוינת בדרך להצלחה.
אך זה לא הכול.
נוסף על אלה תקבלו ייעוץ חינם באמצעות הדואר האלקטרוני הנוגע לכל אחד מהנושאים שמופיעים בערכה שרכשתם, וכן אכתוב עבורכם דף מידע אחד, למשל, דף פרסומי לעסק החדש (שיכיל סלוגן פרסומי), מכתב פנייה להוצאת ספרים גדולה, או דף קורות חיים, שיעזור לכם להגשים את מטרתכם.
וכך במחיר סמלי וחד-פעמי - ארבעה תשלומים של 240 ₪ כל אחד - תקבלו לביתכם ערכה חדשנית בדרך אל ההצלחה.

אתם מוזמנים לרכוש את הערכה ללימוד עצמי ולקבל את כל הבונוסים הנלווים.

 
כל הזכויות שמורות לניר שגב – הדובדבן

Created by Tarrlink, Powered by Joomla!