פרויקט ייעוץ מקיף - ספרים ואתרים

מחברים יקרים הנמצאים בתחילת דרכם,

זה עתה סיימתם לכתוב את הספר שלכם ואתם מעוניינים בחוות-דעת מקצועית שתספק לכם מידע בנוגע לעלילת הספר ולאמינותו, לאפיון הדמויות המרכזיות ולשמותיהן, ללוגיקה הפנימית, לשימוש בשפה (גבוהה, מליצית וכו'), ועוד. אתם רוצים שהרמה הספרותית של הטקסט תעלה בכמה דרגות ותעשה את ההבדל בין ספר לא בשל ולא מגובש ובין ספר איכותי, ייחודי ובעל ערך מוסף. הרי חודשים רבים השקעתם בכתיבת הספר ואתם כבר משתוקקים לפרסמו בהוצאה לאור גדולה או בהוצאה עצמית, לכן אין טוב יותר מאשר לקבל הערות תוכן והמלצות לשיפור הטקסט כדי לשדרג אותו מבחינה ספרותית ומקצועית. מובן שהטקסט דורש גם עריכה לשונית, אבל לפני כן יש להתמקד בעריכה הספרותית.
הערות התוכן יינתנו לפני שהטקסט יעבור עריכה לשונית. הערות אלה יצביעו על הנקודות הבעייתיות בטקסט, על הכשלים בו, יעזרו לכם לממש את רעיונותיכם הספרותיים, יקנו לכם ידע ספרותי רב (וכך גם לא תצטרכו להשתתף בסדנאות כתיבה) וישפרו את סיכוי כתב היד שלכם להתקבל בהוצאת ספרים גדולה.

עריכה ספרותית בשלושה מסלולי ייעוץ

 

(1) עריכת תוכן של הטקסט – המחבר מקבל ליווי מקצועי אישי של העורך עד תום התיקונים והשדרוגים של הטקסט. מסלול זה כולל ייעוץ טלפוני חופשי ומענה מידי לכל שאלה באמצעות הדואר האלקטרוני. כמו כן תישלח אליכם חוברת של עשרה עמודים שבהם מידע איך להוציא לאור את כתב-היד בהוצאת ספרים גדולה. המחיר: 200 ₪ בלבד לגיליון דפוס (4,000 מילים) – מחיר אטרקטיבי ושווה לכל נפש. הבוחרים במסלול זה יהיו זכאים להנחה של חמישים אחוזים ממחיר העריכה הלשונית.

(2) חוות דעת מקצועית – כתיבת דו"ח של מספר עמודים שבו מידע על רמת הכתיבה של הספר, על הדמויות, על התפתחות העלילה, על הקצב ועל המסַפר. חוות הדעת כוללת הערות, הסברים ודוגמאות שיאפשרו לכם לתקן ולשדרג את הטקסט באופן עצמאי. מסלול זה כולל שלוש שיחות ייעוץ בטלפון של חצי שעה כל אחת ותקליטור שעוסק בכתיבת רומן ועריכתו. מתאים גם למי שמעוניין להפיק לבד את ספרו. המחיר: 69 ₪ בלבד לגיליון דפוס – מחיר חד-פעמי.

(3) משוב – דו"ח קצר שבו מידע על הסיכוי שלכם לפרסם את כתב-היד בהוצאת ספרים גדולה והערות כלליות בעניין העלילה והדמויות. המחיר: 29 ₪ בלבד לגיליון דפוס. ניתן לכלול במשוב גם עריכה לשונית (בתוספת תשלום).

ניתן לשלוח לייעוץ המקצועי ספרי ילדים, ספרי פרוזה (רומנים, פנטזיה, מדע בדיוני, מתח, ביוגרפיות וסיפורי חיים, נובלות ועוד), סיפורים קצרים, ספרי עיון והדרכה וספרי שירה. ניתן גם לקבל שירותי עריכה לשונית.

***

בעלי עסקים יקרים,

היום יותר מתמיד חשוב לבנות אתר אינטרנט ייחודי ויעיל על מנת להביא לידי פניות רבות של לקוחות המעוניינים לקבל מידע על שירות או מוצר חדשני שיצא לשוק. אך לפני הכול יש לתכנן את עמודי האתר, לאסוף מידע ולשדרג את החומר שברצונכם לפרסם. התהליך יתבצע יחד אתכם עד שיקבע הנוסח הסופי של דפי האתר. הנוסח הסופי מכיל בתוכו עריכה לשונית והגהה של הטקסטים.
יש להדגיש שאתרים שמתכוננים בקפידה ושכתובים ומנוסחים באופן ברור, בהיר וקולח עשויים להגדיל באופן ניכר את אחוזי המכירות ואף להכפיל את המחזור של העסק.
פנו אליי עוד היום על מנת לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לכתיבה נכונה של דפי האתר ועריכתם, מה שיאפשר לכם לנצל עד תום את יכולות המכירה של אתר האינטרנט שלכם שבו כבר השקעתם כסף רב. עריכה לשונית נדרשת במקרה שבו מעוניין בעל האתר לשווק את העסק שלו.
לפניכם שלושה מסלולי ייעוץ ועריכה:
(1) חוות דעת מקצועית על החומר הכתוב שבאתר האינטרנט. המחיר: 99 ₪ בלבד.
(2) תכנון, אסטרטגיה ושכתוב של כל דפי האתר. המחיר תלוי בדרישות הלקוח.
(3) עריכה לשונית, הגהה והתקנה של כל דפי האתר. המחיר ייקבע על-פי דרגת העריכה הלשונית המתאימה לחומר הכתוב.

**כל הזכויות שמורות לניר שגב - הדובדבן

 

 
כל הזכויות שמורות לניר שגב – הדובדבן

Created by Tarrlink, Powered by Joomla!