מועדון עריכה לשונית - עבודות אקדמיות

מסר אישי: סטודנטים ואנשי מחקר יקרים, בעודכם כותבים את פרק הדיון, המבוא או את חלק התוצאות של העבודה המחקרית שלכם, רצוי להתייעץ עם עורך לשוני מומחה בעניינים לשוניים שונים, כגון ניסוח משפטים, מבנה הפסקאות, אחידות כתיבת המילים בטקסט ועוד.

מדוע?
בשנים האחרונות שוחחו אִתי סטודנטים רבים שביקשו את עצתי בעניינים לשוניים הנוגעים לעבודת הסמינריון, התזה או הדוקטורט שהם כתבו, עוד לפני שהם סיימו בכלל לכתוב אותה. אחת מהם, סטודנטית לתיאטרון, הייתה עמי בקשר רצוף באמצעות הדואר האלקטרוני חצי שנה לפחות, תוך כדי כתיבת המחקר שלה, עד שיום אחד ביקשה ממני שאערוך את עבודתה. ובאמת סטודנטים רבים מתקשים לנסח משפטים, להבהיר נקודות המצריכות ניתוח ופירוט ומתקשים לעמוד בסטנדרטים המצופים מסטודנט בלימודי התואר השני או השלישי.
לכן יש יתרון בכך שתוך כדי כתיבת העבודה סטודנטים מתייעצים עם עורך לשוני בענייני כתיב, ניסוח משפטים, מבנה פסקאות ועוד. כך יוצא שהתכנים בעבודה מגובשים יותר, בהירים יותר ומונעים את הצורך לנסח שוב את העבודה, או לעשות עריכה לשונית יסודית בתום הכתיבה. 
לשם כך הקמתי את מועדון עריכה לשונית. במועדון זה יוכלו חבריו להתייעץ עמי בשורה של נושאים לשוניים ובכך לשפר את כתיבת העבודה, את התכנים שבה ואת יכולות הקורא להבין את הכתוב. הרי עבודה אקדמית שעברה עריכה לשונית תעורר הערכה רבה יותר ותשפר ללא היכר את סיכוי מגיש העבודה לקבל ציון גבוה יותר - ולשם כך אני כאן.

מה הן הטבות חברי המועדון?

א. ייעוץ

שיחת טלפון – תוכלו להתקשר בכל עת ולקבל ייעוץ טלפוני בכל נושא הקשור לעריכה לשונית: ניסוח משפטים, שגיאות כתיב, ענייני פיסוק ועוד.
ייעוץ חופשי באמצעות הדואר האלקטרוני – תוכלו לשלוח שאלות ולקבל תשובות מהירות בתוך עשרים וארבע שעות. 
חוות דעת על חומר שכתבתם – תשלחו את הטקסט שכתבתם ותקבלו הערות שיעזרו לכם לתקן שגיאות לשוניות שמהן תמנעו בהמשך תהליך הכתיבה.

ב. ידע חינם

טיפים - פעמיים בשבוע תקבלו טיפים בחינם הקשורים לכתיבת הסמינריון, התזה או עבודת הדוקטורט שלכם.
מאמרים – פעם בשבוע תקבלו מאמר רלוונטי שיעזור לכם לתקן ולשפר את הטקסט שלכם.

ג. הנחות

אם בכל זאת בתום כתיבת העבודה תזדקקו לעריכה לשונית, תהיו זכאים להנחה של שלושים אחוזים ממחיר העריכה הלשונית הרגיל (אלה שחברים במועדון שלושה חודשים לפחות). אך ברור לכול כי אלה שקיבלו ייעוץ לשוני לכל אורך תהליך כתיבת העבודה, יחסכו כסף רב בבואם להגיש את עבודתם לעורך הלשוני כדי שזה יעשה ליטושים אחרונים לפני הגשתה. כי ניסוחים טובים יותר מפחיתים את עלות העריכה.


למי כדאי להצטרף למועדון עריכה לשונית?
סטודנטים הכותבים עבודת סמינריון, תזה, דוקטורט או מאמר אקדמי.
המחיר: סמלי בלבד – 79 ₪ לחודש (כולל מע"מ) ללא התחייבות - ותקבלו ייעוץ צמוד (באמצעות הטלפון והדואר האלקטרוני), הטבות ובונוסים רבים.

ההצטרפות חינם!
מצטרפים למועדון עריכה לשונית כשהחודש הראשון הוא ללא עלות כספית ומקבלים בדואר את התקליטור העצמה אישית שיעזור לכם להגשים את מטרתם בסיום לימודיכם ובחיים בכלל. עלות המשלוח בדואר: 35 ש"ח בלבד.
כמו כן תקבלו בחודש הראשון:
שיחת ייעוץ טלפונית של רבע שעה וניוזלטר שיעסוק בהמלצות לכתיבה נכונה של עבודת התזה או הדוקטורט.

זה הזמן להצטרף למועדון עריכה לשונית וליהנות מכל ההטבות והבונוסים הנלווים.

 

עריכה לשונית / הגהה

 
כל הזכויות שמורות לניר שגב – הדובדבן

Created by Tarrlink, Powered by Joomla!