מפגש סופרים/מחברים

מי שכתב את ספרו ומעוניין בחוות-דעת; מי שמעוניין לשמוע דעות של אחרים על החומר שכתב, על עלילת הספר, על הדמויות ועל כל נושא אחר; מי שרוצה להעשיר את עולמו ולשפר את איכות כתיבתו  – מוזמן להירשם למפגש סופרים/כותבים מיוחד במינו.

במפגש זה משתתפים שישה-שבעה אנשים בלבד שהשלימו את כתיבת ספרם, או שנמצאים בשלהי תהליך הכתיבה, או שאינם יודעים אלו תכנים ונושאים יש לכתוב באתר האינטרנט שלהם, ושמעוניינים לשנות את עולמם, לקבל כלים מעשיים ולהשתמש באסטרטגיות מנצחות. מובן שספרם עדיין לא עבר עריכה לשונית כלשהי, וגם היא תהיה חלק מן העניין.

במפגש יהיה ניתן להתייעץ בכל נושא הנוגע לחומר שנכתב או שייכתב, וכן לקבל החלטות, רעיונות לכתיבה, הצעות לשיפור, רעיונות יצירתיים וחדשניים ולהיחשף לדעות מגוונות שישדרגו את הכתיבה.

המפגשים יערכו פעם בחודש במשך שנה, כשהמטרה העיקרית היא ללוות את המחבר בעת שקידתו על חומריו, ליידע אותו בעניינים לשוניים רבים, וגם בענייני עריכה לשונית, לספק לו כלים כיצד לא ליפול למלכודות בעת הכתיבה וכיצד לנסח טקסט באופן ברור ובהיר, ולהיחשף לכיווני חשיבה חדשים, ייחודיים ומקוריים.

מהי חשיבות הדיאלוג בין המשתתפים?

באמצעות הדיאלוג ניתן לערער על האמונות והתפיסות הרווחות, להציע כיווני חשיבה חדשים ולהגיע לתובנות חדשות על החיים, על הכתיבה, ובכלל. הדיאלוג בין המשתתפים מתנהל בהדדיות, בכבוד, באמפטיה, באהבה, באמון ובפתיחות. בדיאלוג כל איש לומד מרעהו, ועל המשתתף במפגש להיות פתוח לדעות אחרות ולהצעות חדשות שעשויות לתת מענה לצרכים שלו בעת הכתיבה. הדיאלוג הוא למעשה מוקד השינוי העיקרי שמעצים את יכולות האדם ומשכלל את יכולותיו. והכי חשוב – הדיאלוג מעניק משמעות בחיים ותחושות חיוביות וחווייתיות.

מטרת הדיאלוג היא להפיח רוח חיים בתהליך הכתיבה, ללמד כללים של עריכה לשונית וליצור מודעות, קשב וריכוז שיעזרו למשתתפים לנצל את כישוריהם האישיים עד תום. זהו דיאלוג תבוני שבאמצעותו נחשפים המשתתפים לגופי ידע חדשים ולעולמות קסומים ונפלאים.

זמן כל מפגש: שעתיים.

אתם מזומנים ליצור עמי קשר ולהירשם למפגשים האלה. אני בטוח שתרגישו את השינוי כבר במפגש הראשון.

 

עריכה לשונית / הגהה

 
כל הזכויות שמורות לניר שגב – הדובדבן

Created by Tarrlink, Powered by Joomla!