סופר צללים לשם מה?

כיום סופר צללים מבוקש מאוד על-ידי רבים המעוניינים לכתוב את סיפורם ולהוציא אותו לאור. יש שאינם יודעים לכתוב את מה שהם רוצים להביע ולומר. הם אמנם כותבים מספר עמודים, ראשי פרקים ומשרבטים ומוחקים רעיונות, אך הם מתקשים מאוד לכתוב ספר. יש כאלה שאין להם זמן להשקיע בכתיבה, בדרך כלל בעלי תפקידים, כגון אישי ציבור, אנשי עסקים שאספו חומר ארכיוני רב ופרסומים רבים על אודותיהם (כתבי עיתונות, מאמרים וכדומה) ושמתקשים לארגן את החומר. ויש כאלה שהתחילו לכתוב, אך ויתרו בשלב זה או אחר.

לפיכך מחליטים כל אלה לפנות לסופר צללים שיעשה עבורם את העבודה; סופר צללים שיכתוב במקומם ושידגיש טוב מהם את העשייה הגדולה שלהם ואת הישגיהם הציבוריים; סופר צללים שיהפוך את ספרם לאבן חן מלוטשת, וזאת לאחר שיבצע עריכה לשונית.

אך לא רק הם.

בשנים האחרונות פונים לסופר צללים גם אנשים מן הישוב, כגון נכדים של סבים וסבתות, בנים של ניצולי שואה ועוד, כדי שיכתוב עלילה מרתקת, מעניינת עם צבעים וריחות של התקופה ההיא. לעתים צריך לראיין ולתעד, ורק אחר-כך להתחיל במלאכת הכתיבה, ולעתים יש גם טקסטים, תעודות, תצלומים ועוד שעוזרים לסופר הצללים לבנות עלילה סוערת ורבת-תהפוכות, עלילה שתביא לידי ביטוי את כל קורותיהם של המספרים ואת כל חוויותיהם שפעמים רבות השפיעו באופן ניכר על ההיסטוריה המשפחתית.

סופר צללים בונה עלילה ודרמה ומצייר את התקופה בצבעים שונים. סופר צללים יכול להפוך טקסט של עשרה עמודים שנכתב בידי הלקוח לרומן עב-כרס של שלוש מאות ואפילו ארבע-מאות עמודים – הכול בהתאם לצרכיו של הלקוח.

סופר צללים בחינם!

רוצים לקבל מידע חינם בעניין סופר צללים ועבודתו? רוצים לדעת עוד על תהליך העבודה? מעוניינים לדעת מחירים? אתם מזומנים להירשם בטופס צור הקשר שנמצא בצד ימין באתר ולציין שם וכתובת דואר אלקטרונית. כמו כן כתבו שברצונכם לקבל מידע בעניין סופר צללים.

שלבי העבודה של סופר צללים

א. איסוף כל החומר הכתוב על האיש ועל תקופת חייו. אם יש צורך יערוך סופר הצללים ריאיון עם המרואיין (הלקוח), ריאיון שיעזור לסופר הצללים לבנות עלילה שתהיה גדושה באירועים ובחוויות אישיות.

ב. כתיבת הספר שתתבסס על ראיונות, על חומרים שונים ועוד. מדי פעם בפעם יגיש סופר הצללים ללקוח את החומר שכתב כדי שהאחרון יעבור עליו ויעיר את הערותיו.

ג. סיום הכתיבה ותיקוני הגהה אחרונים, כגון הוספת ומחיקת משפטים, תוך שימוש בלשון ייצוגית, הדגשה של אירועים מסוימים והחלטה בנוגע לנוסח הסופי של הספר.

סופר צללים עבור מי?

אישי ציבור;

אנשי עסקים;

בעלי חזון המעוניינים להשפיע על החברה;

בנים המעוניינים להוציא לאור את סיפורם של הוריהם ולהפיק עבורם ביוגרפיה;

אנשים שמתקשים לכתוב ושמעוניינים שסופר צללים יעשה עבורם את המלאכה.

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן